ספקיות אינטרנט
018
מדריכים
חבילות טלוויזיה

אינטרנט רימון: ספק אינטרנט חדש בישראל

חברת התקשורת אינטרנט רימון הינה ספק אינטרנט חדש בישראל, המאפשר ליהנות מכל האיכויות של אינטרנט מהיר יחד עם יתרונות בלעדיים בתחום אבטחת הגלישה. החברה מציעה גם שירותי אחסון שרתים, התקנת אנטי וירוס ותוכנות ענן, סינון ואבטחת נתונים ועוד.

למידע נוסף אודות אינטרנט רימון בקרו באתר החברה בכתובת www.neto.net.il

אינטרנט רימון היא ספקית אינטרנט ביתי מהחזקות בארץ בתחום סינון התכנים, כלומר: מדובר באינטרנט אשר חוסם תכנים שאינם מוסכמים על ידי הלקוח. יש הקוראים לאינטרנט הזה גם אינטרנט כשר, משום שהוא מיועד ונמצא בשימוש בעיקר בקרב אנשי המגזר הדתי והחרדי. עם זאת, לא מעט אנשים מכל המגזרים מוצאים בשירות הזה תועלת רבה.

ידוע כי רשת האינטרנט פרוצה לכל מבחינת התכנים שנמצאים בה. הנגישות לתכנים אלימים, פורנוגרפיים ולא חינוכיים היא קלה בצורה מפתיעה, ולכן, רבים נמנעים מלהשתמש ברשת כדי לא להיחשף לתכנים שאינם מקובלים עליהם או לא לחשוף לכך את ילדיהם. מאותה סיבה, בבתים דתיים ומסורתיים רבים הגישה לאינטרנט אינה מותרת.

בדיוק לשם כך נ?ה?גה שירות האינטרנט הכשר - אינטרנט אשר מאפשר לסנן תכנים ולאפשר לאדם לגלוש מביתו או מכל מקום אחר באינטרנט, מבלי להיחשף לתכנים שהוא לא רוצה בהם. את התכנים הללו הוא יכול להגדיר בעצמו, למעשה.

אינטרנט רימון היא מהספקיות הגדולות ביותר בארץ, כאמור, בתחום זה והיא מקובלת ונפוצה במגזרים רבים שנחשבים לשמרניים יותר. גם הורים רבים מעדיפים להתקין בבתיהם את השירות הזה, בכדי למנוע מילדיהם - גם אם מדובר בבית חילוני לגמרי - להיחשף לתכנים לא חינוכיים וכאלו שאינם מתאימים לגילם.

כיצד זה עובד באינטרנט רימון?

הספקית אינטרנט רימון מציעה למצטרפים אליה כמה מסלולים, כל אחד ברמת סינון אחרת:

  • 'המסלול המוגן' - כל האתרים למעט פורנוגרפיה, סמים, אלימות וכדומה
  • 'המסלול המוגן +' - ללא אתרי לילה, בילויים, דוגמנות וכדומה (בנוסף לאתרים מהמסלול הקודם)
  • 'המסלול המוגן בריבוע' - תכנים המותאמים לתפיסה החזותית הדתית
  • 'המסלול השמור' - כמו המסלול המוגן בריבוע, אך אינו מאפשר כניסה לאתרים לא מוכרים על ידי המערכת
  • 'המסלול ההרמטי' - גלישה ברשימה ידועה מראש של אתרים תורניים, שימושיים ומקצועיים אשר אושרו על ידי המערכת

אנשי אינטרנט רימון בודקים כל אתר

בדמיון של רוב האנשים, מצטיירת כאן תמונה של שירות אינטרנט שבו ישנה תוכנה אשר מסננת את התכנים בשתי אפשרויות: כן או לא. בפועל, העניין מורכב הרבה יותר, משום שלא קל לקבוע ללא מחשבה והיגיון אנושי, איזה אתר מתאים לגלישה או לא על פי המסלול שהוזמן על ידי הלקוח.

לכן, אנשי אינטרנט רימון בודקים בעצמם, פיזית, את האתרים השונים אליהם גולש הלקוח, בהתאם למסלול שבחר (במסלול המוגן, למשל, אין צורך בדרך כלל בבדיקה ידנית). כדי להבין עד כמה מדובר בשירות קפדני, מספיק לציין כי כניסה לאתר לא מוכר תושהה למשך כ-90 שניות, עד לבדיקה שלו על ידי המערכת.

בנוסף לכך, החברה פועלת בשיתוף פעולה עם רבנים ואנשי רוח מהמגזר הדתי, אשר מאשרים יחד עם אנשיה את התכנים המותרים ואלו שאינם מותרים לצפייה. בדרך זו, לא ניתן לפספס כמעט דבר.

אינטרנט רימון עם ראייה לעתיד

בשנת 2009 רכשה חברת נטוויז'ן 013 - אחת החברות הגדולות בשוק האינטרנט הביתי - את חברת אינטרנט רימון ובכך העמידה מאחוריה גב כלכלי איתן ויציב. המטרה של נטוויז'ן הייתה כמובן בין היתר לחדור אל המגזר הדתי והחרדי.

כאמור, כיום יותר ויותר אנשים מתעניינים בשירותיה של אינטרנט רימון. אגב, ניתן להתקין בכל מחשב תוכנה אשר תשמש את המערכת לצורך הסינון התמידי והקפדני, כך שאותם קריטריונים לסינון יהיו תקפים גם במחשב הנייד, למשל.


ספקיות אינטרנט מהיר בישראל:

012 סמייל
013 נטוויז'ן
בזק בינלאומי
018
אינטרנט רימון
טריפל סי
Orange
Hotnet
שתף תוכן זה עם חבריך!