ספקיות אינטרנט
018
מדריכים
חבילות טלוויזיה

פתרונות תמיכה טכנית

המאמר הבא נכתב על-ידי אופיר מנור, מנהל תחום ההדרכה בחברת Support.Online

אתה יושב מול המחשב, בוהה בו ארוכות ומנסה להבין מה לא בסדר. הרי רק לפני רגע הכל עבד כשורה, ופתאום משהו השתבש. ניסית לפתור את הבעיה בדרך כזו או אחרת, אבל אתה לא בטוח שתצליח, מה גם שאתה יכול לפגוע במחשב עוד יותר. אתה זקוק למישהו שיעזור לך ויוכל להורות לך על הדרך הנכונה. אתה צריך פתרונות תמיכה טכנית.

הקסם של התמיכה הטכנית

תאר לעצמך את הקסם הבא: אתה מנסה להפעיל את מכונת הכביסה ולא מצליח. אתה מרים את הטלפון או פותח את אתר האינטרנט של החברה ובודק בדיוק כיצד לפתור את הבעיה. אתה אפילו מקבל סיוע אנושי כדי לפתור את הדילמה, והנה – תוך שנייה הכל חוזר לקדמותו. וכך גם עם המיקרוגל. ועם התנור. ועם הטלוויזיה. לא נפלא?

אז יש לנו חדשות בשבילך: הכל כבר קיים בצורה מלאה, בעולם המחשב. תמיכה כזו קיימת כמעט בכל מקום, והאפשרויות לקבל אותה אדירות. אלו פתרונות תמיכה טכנית, וכל אחד מהן זמין לך בצורה נפלאה. רק תבחר מה נוח לך.

האפשרות הבסיסית: טלפון

אין כמעט אדם כיום שלא מסוגל להשתמש בטלפון. אנחנו כמובן מתייחסים כאן לשימוש הפשוט: חיוג, המתנה למענה ושיחה, עם אדם 'אמיתי' מעבר לקו. האופציה הזו אפשרית גם במקרה בו אתה רוצה לקבל תמיכה טכנית.

אפשרות זו מעמידה בפניך את היכולת לספר לאדם בעל ידע במחשבים את הבעיה איתה אתה מתמודד, לפרט לו על כל המהלכים שעשית קודם לכן ולחכות ממנו לתשובה. לרוב, תוך כמה דקות כבר תהיה אחרי העניין ותמשיך להשתמש במחשב שלך כמו קודם. אם לא – תמיד יש את האופציה הבאה אליה נגיע מייד.

היתרון בתמיכה כזו הוא שמדובר לרוב בשירות שניתן במסגרת סל השירותים של החברה ממנה רכשת את המחשב. כך, מעבר לעלות השיחה, אתה לא משלם כסף נוסף. עם זאת, ההתקשרות באמצעות שיחת שמע בלבד עלולה להגביל את שני הצדדים וליצור בעיות תקשורת לא מעטות.

האפשרות הוותיקה: טכנאי

פתרונות תמיכה טכנית קיימים כאן כבר שנים רבות, למעשה מאז שהמחשב נכנס לביתנו הפרטי. הפתרון הזה הוא טכנאי המחשבים, אשר יגיע אליכם עד הבית ויטפל במחשב בעצמו, עד למציאת הבעיה ופתירתה לחלוטין.

היתרון כאן הוא בקבלת תמיכה ממש קרוב אליך, למעשה בתוך הבית שלך, מאדם שמבין טוב מאוד במחשבים. החיסרון הוא כמובן בתשלום הגבוה (יחסית לשירות החינמי בטלפון) וגם בעובדה שמדובר בחדירה לפרטיות – אתה הרי מכניס את הטכנאי שלך אליך הביתה.

Support Online - פתרונות תמיכה טכנית בשליטה מרחוק

האפשרות המתוחכמת: פתרונות תמיכה טכנית מרחוק

האינטרנט מאפשר לנו כיום המון דברים שבעבר כלל לא חשבנו עליהם, לא כל שכן לבצע אותם בפועל. אחד מהדברים הללו הוא השתלטות מרחוק על המחשב, כלומר: 'להיכנס' למחשב דרך מחשב אחר, גם אם מרוחק ממנו אלפי קילומטרים, ולהשתמש בו כאילו היית מולו ממש. מדובר בקסם בל יתואר.

השתלטות מרחוק על המחשב יכולה לסייע לך לקבל את התמיכה הטכנית הטובה ביותר שתוכל לבקש: גם סיוע קרוב, ממש על המחשב שלך – כמו טכנאי המחשבים – וגם 'אירוח' של הטכנאי מבלי להכניס אותו לביתך בכלל.

כאשר מדברים על פתרונות תמיכה טכנית מהדור המתקדם, מדברים על האפשרות הזו. ללא ספק, מדובר בעניין מתוחכם ונוח מאוד, אשר אם הוא מתבצע על ידי חברה אחראית ואמינה, הוא גם יהיה מאובטח ובטוח במיוחד.


ספקיות אינטרנט מהיר בישראל:

012 סמייל
013 נטוויז'ן
בזק בינלאומי
018
אינטרנט רימון
טריפל סי
Orange
Hotnet
שתף תוכן זה עם חבריך!