ספקיות אינטרנט
018
מדריכים
חבילות טלוויזיה

פלטפורמות VOD מובילות

כיום, אנו יכולים לצפות בכל תוכנית טלוויזיה, סרטים וסדרות בכל מכשיר. הסיבה לכך היא ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה אשר שיפרה את האיכות והנגישות של התוכן. תוכן טוב ומגוון קיים בכל החברות, וגם טווח המחירים הצטמצם לטובת אלה שאינם מעוניינים לצפות בכל חבילות הערוצים הקיימות.

רמת הנגישות הפכה גם כן לשיקול חשוב בעת בחירת ספק תוכן. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להשתפר ויותר ויותר מכשירים מאומצים לצפייה בטלוויזיה, יותר ויותר אנשים יכולים לצפות בתכנים בטלוויזיות הביתיות או בטלפון הנייד שלהם. אתה יכול אפילו להשתמש בטאבלט או במחשב נייד שלך.

מאמר זה מספק סקירה כללית של שלוש אפליקציות ה-VOD הישראליות המובילות והיתרונות הרבים שלהן. 

סלקום TV

סלקום TV היא חברת VOD ישראלית מובילה עם ספרייה של כמעט 400 ערוצים בעד עשר שפות ומגוון רחב של תוכניות טלוויזיה מרחבי העולם. אתה יכול אפילו לשכור סרטים! יש לך גם גישה לכל סדרות המקור האהובות עליך מ-Netflix ו-Prime Video - ועוד יתרון הוא שלעולם לא תראה עוד פרסומות.

חידוש טכנולוגי שסלקום מציעה הוא הקלטת טלוויזיה. הקלט ללא התערבות של צד שלישי כל תוכנית שתרצה, השהה שידורי טלוויזיה חיים וצפיה בתוכן בכל מקום.

פרטנר TV

לפרטנר TV יש למעלה ממיליון מנויים פעילים. הם מציעים מגוון רחב של תכנים בערבית או בעברית, כולל ספורט חי, סרטים, סרטים תיעודיים, סדרות, תוכניות ילדים, מוזיקה וחדשות.

לקוחות יכולים לצפות בתוכניות ובסרטים האהובים עליהם בהתאם ללוח הזמנים שלהם. הם גם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של תוכניות טלוויזיה וסרטים המתאימים לקבוצת הגיל או לתחומי העניין הספציפיים שלהם. בנוסף, יש תוכן חדש המתעדכן מדי שבוע.

נטפליקס

נטפליקס הושקה בישראל בנובמבר 2018, מה שהוביל להגברת התחרות בין ספקיות הטלוויזיה. בנוסף, ספקית שירותי הסטרימינג המרכזית סייעה להוזיל את המחיר של שירותים אחרים בישראל על ידי אספקת תוכן ב-7 שפות.

לנטפליקס יש מגוון עצום כל כך של תוכניות וסרטים לבחירתך. מצא משהו לכולם, לא משנה מצב הרוח או ההעדפה שלך. מאימה לקומדיה, דרמה ועד מותחן, לנטפליקס יש את התוכנית המושלמת בשבילך!

לסיכום

כאשר אתה מחפש את שירותי ה VOD הטובים ביותר, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. בחירת התוכן חשובה ויכולה להפוך או לשבור חווית צפייה בטלוויזיה, ואפליקציות שונות מתמחות בז'אנרים ופורמטים שונים. חלק מהאפליקציות VOD מציעות גם תוספות כמו תוכן בלעדי וגישה מוקדמת לתוכניות חדשות.


ספקיות אינטרנט מהיר בישראל:

012 סמייל
013 נטוויז'ן
בזק בינלאומי
018
אינטרנט רימון
טריפל סי
Orange
Hotnet
שתף תוכן זה עם חבריך!