ספקיות אינטרנט
018
מדריכים
חבילות טלוויזיה

חברת אורנג' (Orange)

כמעט בלתי אפשרי למצוא כיום בית שאין בו אינטרנט מהיר. האינטרנט הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, וכל חברות התקשורת הגדולות מיהרו להבין זאת ולהצטרף אל השוק התחרותי. אם פעם היו מספר חברות בודדות שענו על ההגדרה ספק אינטרנט, היום כל גוף תקשורת שמכבד את עצמו מציע שירותי אינטרנט. Orange היא אחת מאותן החברות.

אורנג' הוא בעצם שם המותג של חברת פרטנר תקשורת, שהתחילה את דרכה בארץ כמפעיל סלולארי. החברה נכנסה לשוק בסערה, כאשר היא תופסת נפח שוק גדול ומציגה תחרות קשה וראויה למפעילות הסלולאריות האחרות.

בדרך להפוך לספקית של שלל שירותי תקשורת שונים החלה Orange להציע גם שירותי אינטרנט מהיר. מבחינת פעילות החברה ונתח השוק שתופסת orange אינטרנט הוא עדיין לא הנתח הנכבד, אך בתור ענקית תקשורת שכמותה, התפתחות גם בתחום זה לא תהיה מפתיעה כלל.

מהם שירותי האינטרנט שמציעה Orange?

אם נדבר על חבילות גלישה אורנג מציעה אפשרות לבחור בחבילת אינטרנט עם טלפון קווי, או בחבילה של אינטרנט בלבד. מהירויות הגלישה שמציעה החברה מתחילות מ- 2.5 מגה ומגיעות ל- 15 מגה. המחיר החודשי, בהתאמה, מתחיל מ- 27 שקלים בחודש ומגיע ל- 54 שקלים בחודש.

בחבילות המשולבות עם טלפון המחירים כמובן קצת שונים, בהתאם למספר הדקות שמקבל הלקוח בחבילה. עם הבחירה בחבילת אינטרנט וטלפון קווי, וקבלת בנק דקות לשימוש חודשי תחת מחיר קבוע מראש, מציעה Orange גם מכשיר טלפון במתנה למצטרפים.

אחד היתרונות הגדולים שמציעה אורנג', וזאת ניתן אולי לזקוף לקריאה מדויקת של צרכי הציבור, הוא שאינה דורשת התחייבות. המחירים אולי מעט יקרים יותר משל חברות אחרות, אבל אלו כובלות אליהן את הצרכנים לטווח זמן של שנה לפחות, ואילו אורנג' מאפשרת לך לבחור בכל רגע אם אתה עדיין מעוניין להישאר או שמצאת ספק טוב יותר מבחינתך.

האפשרות להצטרף לספק אינטרנט ללא התחייבות קוסמת ללקוחות רבים שכבר נכוו בעבר מחברות בשלל תחומים. בנוסף, המוניטין של Orange כחברת תקשורת מצליחה, גדולה, בעלת בסיס לקוחות חזק ושירות איכותי, בהחלט תורם גם הוא להצטרפותם של לקוחות נוספים מדי יום.

עוד תוספות מבית Orange

למצטרפים החדשים לשירותי האינטרנט של אורנג' מעניקה החברה גם שירותי אינטרנט שונים שנועדו להקל, לייעל ולשפר את הגלישה. זה מתחיל בתוכנת אנטי וירוס שתגן על המחשב של הלקוח החדש משלל איומים הנמצאים באינטרנט בשפע.

בנוסף, מציעה החברה תיבת דואר אלקטרוני עם אפשרות לקבל פקסים ישירות אליה, ושירות סינון אתרים המאפשר לבעל המחשב לשלוט בתכנים אליהם יכולים להיחשף משתמשים אחרים במחשב.

מעבר לתוספות אלו, ידועה Orange גם בשירות הלקוחות האיכותי שלה ובמערך הטכני היעיל והמהיר שלה. אלו, אולי יותר מכל נתון אחר, מושכים אליה לקוחות שיכולים להתנסות בשירותי האינטרנט של החברה, ואם אינם מרוצים, כאמור - לעזוב בכל רגע נתון.


ספקיות אינטרנט מהיר בישראל:

012 סמייל
013 נטוויז'ן
בזק בינלאומי
018
אינטרנט רימון
טריפל סי
Orange
Hotnet
שתף תוכן זה עם חבריך!