ספקיות אינטרנט
018
מדריכים
חבילות טלוויזיה

הקשר בין שרת וירטואלי למהירות האינטרנט שלכם

תוכן [ הסתר ]

מערכות מחשוב אשר מבוססות על אחסון בענן, הינן בעצם שרתים וירטואליים שנמצאים בחוות שרתים וירטואלית בענן. השרת הזה למעשה מייצר את הזמינות ואת השרידות המלאות, וזאת לצרכים של שולחן עבודה בעסק.

אחד היתרונות המהותיים בשימוש בפלטפורמת ענן הוא, שניתן לעבוד בעצם מכל מקום ובכל זמן. תוכלו לעבוד מהבית, במהלך החופשה שלכם בחו"ל, ובכל מקום אחר בעולם. מבחינה פרקטית, אין ספק שמחשוב בענן פותח אפשרויות נרחבות של שיטות ודרכי עבודה. כמו כן, שרת וירטואלי בענן מאפשר לנו להתנהל באופן יעיל יותר. בואו נבין כיצד. כמו כן, בואו נבין במה תהיה כרוכה ההחלטה שלא לאחסן את את מידע העסק בענן.

מה האלטרנטיבות מלבד אחסון בענן?

אם אתם מחפשים אלטרנטיבות לאחסון בענן, זה אומר שאם צריכים בפועל שרת פיזי. שרת וירטואלי יפטור אתכם מכל מה שקשור לאחזקת והחזקת שרת פיזי. אבל אם תחליטו שאתם לא מעוניינים לאחסן בשרת הווירטואלי, תצטרכו לקחת בחשבון מרכיבים כמו הקמת שרת דואר, מערכות הפעלה, אנטי וירוס, אל פסק, מערכות מיזוג לשרת הפיזי ועוד.

במילים אחרות, מלבד שרת וירטואלי בענן, יש לכם את האפשרות של הקמת שרת פיזי ייעודי. אבל מבחינה פרקטית, לא בטוח שזה ישתלם לכם. מלבד הטכנולוגיות שנדרשות כדי לתמוך בשרת פיזי, יש צורך לגייס גם כוח אדם שינהל את המערכות האלו.

אז למה כדאי לעבור לשרתים וירטואליים?

אם אתם שואלים את עצמכם למה לעבור לשרת בענן, התשובה לכך היא פשוטה – יעילות. שרת וירטואלי מאפשר לכם גישה למערכות המידע שלכם מכל מקום בעולם ובכל זמן. אבל זה לא הכול. מעבר לכך, שרתים וירטואליים יאפשרו לכם להנות מאבטחת מידע ברמה ניכרת, כמו גם גיבוי בענן לעסקים.

אם אתם בוחרים לאחסן את המידע שלכם בשרת פיזי, אתם צריכים לקחת בחשבון שהוא פגיע יותר מאשר מידע אשר מאוחסן בענן. ולא פחות חשוב, כשמערכות העבודה מותקנות על שרת וירטואלי בענן, האינטרנט בד"כ יעבוד בצורה מהירה ויעילה.

התאמה אישית של חבילת אחסון בענן

סיבה נוספת שבעקבותיה מומלץ לעבור לאחסון בענן היא, שניתן להתאים את האחסון הווירטואלי לצרכי העסק הספציפיים. בין אם אתם צריכים שרת וירטואלי למטרת דואר ומייל, למטרת הרצת מערכות מחשוב, מידע ועוד, השרת הווירטואלי יותאם ספציפית לצרכי העסק שלכם.

ודבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון, שרת וירטואלי פרטי בענן, משמע ניצולת טובה יותר של תעבורת נתונים. במילים אחרות, מערכות המידע והמחשוב שלכם יעבדו באופן יעיל ומהיר יותר. וכשמערכות המחשוב בעסק עובדות בצורה יעילה ומהירה, כך גם העסק מתנהל בהתאם. בשורה התחתונה, אחסון בענן יכול לשפר משמעותית את הפעילות העסקית. בין אם מדובר בעסק קטן או בעסק גדול יותר, כדאי לשקול לעבור לאחסון וירטואלי. במיוחד אם מדובר בעסק הכולל פעילות מהשטח (כמו סוכני מכירות או טכנאי שירות).


ספקיות אינטרנט מהיר בישראל:

012 סמייל
013 נטוויז'ן
בזק בינלאומי
018
אינטרנט רימון
טריפל סי
Orange
Hotnet
שתף תוכן זה עם חבריך!