ספקיות אינטרנט
018
מדריכים
חבילות טלוויזיה

חבילות הגנה לאינטרנט

כאשר אדם גולש ברשת, הוא חושף את עצמו בתוך רגע לשלל איומים בלתי רגילים, שאת רובם הוא כלל לא מכיר. כדי להתמודד איתם כראוי, הוא זקוק לכמה תוכנות שיספקו לו הגנה מיטיבת. בעולם אבטחת המידע מוצעות בשנים האחרונות שלל חבילות הגנה לאינטרנט, שמטרתן אחת: לאפשר לכל משתמש לשוטט ברשת ללא חשש.

לגלוש ברשת בלי הגנה – כמו ללכת ברחוב בלי בגדים

אין שום ספק כי שוטטות ברשת בלי מערך הגנה ראוי, כמוהו כהסתובבות פיזית בצורה החשופה ביותר, ללא בגדים או הגנה נראית לעין. מעבר לחוסר הנוחות והמבוכה שתחוש אם תסתובב כך ברחוב (לפחות לא מבחירה), הרי שגם תרגיש חשוף ותחוש כאילו בכל רגע נתון אתה עלול להיפגע מגורם כלשהו שנמצא סביבך.

כך נכון גם ברשת: האדם הווירטואלי שצועד ברשת, חייב להיות מכוסה היטב מכל הצדדים כדי לא להיפגע. דווקא ברחוב, חשוף וללא בגדים, הסיכוי שתיפגע הוא נמוך משמעותית מהסיכוי שתיפגע במהלך שיטוט תמים ביותר ברשת.

חשוב שתבין: רשת האינטרנט מלאה בגורמים שנמצאים בה כדי למצוא אנשים חשופים. לא מדובר ביד המקרה או בגורמים שישקלו האם לחוס עליך או לא. כאן, ברשת, הגורמים הזדוניים רבים ומתרבים בכל יום, ומטרתם היא לפגוע בך. לכן, ההגנה לה אתה זקוק היא יותר מאשר הגנה בסיסית, כזו שנעשית ליתר ביטחון. עליך לרכוש חבילות הגנה לאינטרנט, שיספקו לך מגן עוצמתי ועבה במיוחד.

מה כוללות חבילות הגנה לאינטרנט?

לרוב, חבילות ההגנה הללו מספקות שריון ווירטואלי נגד כל האיומים הידועים היום:

וירוסים
וירוסים

תוכנות אנטי וירוס אשר בולמות אפשרות לחדירת וירוסים שונים למחשב, ומסירות וירוסים אשר קיימים בו כבר

חדירה אל המחשב
חדירה אל המחשב

תוכנות חומת אש (FireWall) אשר חוסמות אפשרות של אדם מסוים 'להציץ' אל המידע השמור במחשב שלך וכן להוציא את המידע הזה החוצה

רוגלות
רוגלות

תוכנות אנטי רוגלות, אשר מונעות מאותם גורמים חיצוניים 'לרגל' אחד מעשיך במחשב, לגלות את הסיסמאות שלך וכדומה

פישינג
פישינג

תוכנות אשר מונעות מצב בו גורם חיצוני מנסה להוציא ממך ('לדוג') מידע בדרכי תחבולה, תוך התחזות לגורם מקצועו ומוסמך, למשל

אלו ללא ספק ארבעת האיומים הגדולים ביותר שקיימים היום, בעולם המחשב. אין ספק כי הם משתכללים והופכים מתוחכמים יותר מרגע לרגע, אך גם חברות אבטחת המידע משתפרות ומתחזקות מידי יום, ויכולות להציע לך חבילות הגנה לאינטרנט אשר באמת ישאירו אותך בטוח, לאורך זמן.

מי מציע חבילות כאלו?

כאמור, ישנן לא מעט חברות אבחת מידע בעולם. למעשה, עניין זה הפך כבר מסמן לענף עסקי בפני עצמו, אשר מגלגל מיליארדים בכל שנה, בכל רחבי העולם. כל חברה כזו, יכולה לרוב להציע לך חבילת הגנה אפקטיבית משלה. אילו חברות בעלות ניסיון רב באבטחת מידע. הן יודעות כל מה שאפשר לדעת על אותם איומים נוראיים שמחכים לך בחוץ, ומספקות שירותים – רק כדי שתבין עד כמה מדובר בעניין חשוב ומהותי כיום – לגופים הגדולים ביותר בעולם, החל בחברות עסקיות ועד לגופים ממשלתיים וביטחוניים, אשר שומרים על מידע מסווג ביותר.

לכן, אם אתה מחפש חבילות הגנה לאינטרנט אשר מציעות לך את האבטחה הטובה ביותר נגד האיומים אשר הזכרנו כעת, עליך לפנות לחברות הגדולות הללו. תוכל ללמוד מהן בדיוק מה מציעה כל חבילה והאם היא מתאימה לך - ולצאת לדרך חדשה ובטוחה יותר.


ספקיות אינטרנט מהיר בישראל:

012 סמייל
013 נטוויז'ן
בזק בינלאומי
018
אינטרנט רימון
טריפל סי
Orange
Hotnet
שתף תוכן זה עם חבריך!