ספקיות אינטרנט
018
מדריכים
חבילות טלוויזיה

אנטי וירוס

אם אתה קורא את הטקסט הזה, אנחנו מרשים לעצמנו להניח שאתה כנראה משתמש במחשב, וגם גולש באינטרנט אם כך, אנחנו צריכים להגיד לך משהו שאתה כנראה לא יודע: עומדים לתקוף אותך, בצורה שלא תשכח. מחפש הגנה? אתה צריך אנטי וירוס. עכשיו.

קר שם בחוץ. ומסוכן

לפני שני עשורים לכל היותר, הסכנות הגדולות ביותר ארבו לאדם בחוץ. ההורים שלנו דאגו מאוד שלא נגיע למקומות מפוקפקים, שלא נסתובב בפינות חשוכות של העיר, שלא נסתבך עם אנשים מסוכנים ושלא נותקף על ידי פסיכופת. היום, הדאגות של ההורים הרבה יותר גדולות. מדוע? משום שהאיומים הגיעו הביתה, עד אלינו.

נכון, האיומים מכיוון המחשב אינם איומים פיזיים, בהכרח. אנחנו גם משאירים בצד את האיומים אשר קשורים לעניינים פליליים שנמצאים גם מחוץ לרשת (פדופיליה וכדומה) – למרות שגם הם נמצאים כאן בכמויות. אנחנו נדבר על איומים שיכולים לשים סוף לאחד המפעלים החשובים בחייך: הנתונים שצברת על המחשב שלך.

וירוס המחשב הוא אחת הסכנות הגדולות ביותר איתן צריכים להתמודד משתמשי המחשב. הם נמצאים בכל מקום ומתחילים 'לסגור' על כל משתמש ברגע שהוא מפעיל את רשת האינטרנט שלו. אבל משתמשים רבים כלל לא מודעים לכך, או שאינם מבינים עד כמה זה מסוכן. לכן הם לא מתקינים במחשב שלהם תוכנת אנטי וירוס.

תן ניחוש: כמה וירוסים ידועים היום לאדם?

הכוונה כאן היא, כמובן, לוירוס מחשבים ולא לוירוסים שפוגעים בגוף. ובכן, אתה רוצה לנחש כמה כאלו מוכ?רים לאנושות כיום? המספר, נכון להיום, עולה על מיליון. ומידי שנה נוספים עוד כמה אלפים, אפילו עשרות אלפים. מדוע שאחד מהם או כמה גם יחד, לא יפגעו בך אם לא תהיה ערני?

יש לנו חדשות בשבילך: וירוסים לא מחכים שתרשה להם לחדור למחשב שלך. הם גם עושים זאת בדרך אלגנטית ביותר, כך שלא תרגיש בהם, לפחות בשלב הראשון. לאחר שהם 'דוגרים' אצלך, הם מתעצמים ומוכנים לפעול. וזה הסוף לכל מה שהכרת.

תוכנת אנטי וירוס מקצועית וטובה יכולה לשים סוף לעניין הזה. אין הרבה דברים שאתה צריך לעשות: רק להתקין אותה במחשב שלך וזה הכל. תוכל לרכוש אותה בחנות או להוריד גרסה חינמית דרך האינטרנט. ואז תדע שאתה מוגן. לפחות ב-99%.

צריך לדעת איזו תוכנת אנטי וירוס לרכוש

אם השתכנעת, זהו השלב הבא: לא כל תוכנה אשר מתיימרת להילחם בוירוסים, אכן תעשה זאת. למעשה, כדאי שגם כאן תיזהר, כי תוכנה לא מוכרת עשויה לפגוע בך עוד יותר. היא תעשה, לכאורה, את העבודה – אך תנצל את העובדה שאתה פחות ערני ותשתול במחשב שלך דברים בעיתיים בהרבה. בקיצור: לך רק על השמות הידועים.

זו לא בעיה למצוא את התוכנה הטובה ביותר עבורך. שאל חברים, בדוק בפורומים שונים או קרא על כך במאמרים מקצועיים באינטרנט. ישנן היום תוכנות אנטי וירוס רבות שיכולות להתאים בדיוק למטרה שלשמה אתה מחפש אותן. בדוק, השווה, התקן – ותשים סוף לדאגות. זה כל כך פשוט, שלא תבין מדוע חיכית עד היום.

למה צריך לדאוג לפני ובמהלך התקנת התוכנה? שזהו אנטי וירוס שמסוגל 'לדבר' עם הרשת באופן חופשי, בכדי להתעדכן כל העת בסוגי וירוסים חדשים ובדרכים לנטרל אותם; שניתן לקבוע מועדים לסריקה תקופתית, אוטומטית, אחת לכמה ימים; ושמדובר בכלי שיכול גם להסיר את הוירוסים, עד סופם. בהצלחה!

שירותי התקנת אנטי וירוס בשליטה מרחוק

מומחי חברת Support.Online מציעים לך פתרונות הגנה ואבטחת המחשב בשליטה מרחוק. זקוק לתוכנת אנטי וירוס? מצויין. פנה למומחים של Support.Online וקבל פתרונות אנטי וירוס ואבטחה.


ספקיות אינטרנט מהיר בישראל:

012 סמייל
013 נטוויז'ן
בזק בינלאומי
018
אינטרנט רימון
טריפל סי
Orange
Hotnet
שתף תוכן זה עם חבריך!