ספקיות אינטרנט
018
מדריכים
חבילות טלוויזיה

HOTnet - ספקית אינטרנט מהיר חדשה בישראל

כדי להתחבר לרשת האינטרנט, אתה צריך תשתית וספק. הוט היא אחת משתי החברות היחידות בארץ המציעות תשתית אינטרנט. תחת המותג HOTnet, הוט היא גם ספקית אינטרנט המציעה חבילות גלישה במהירויות גבוהות.

לא רק עם hot אינטרנט מהיר יכול להגיע לביתך. ישנן עשרות ספקיות אינטרנט מהיר והתחרות הגדולה ביניהן שמה את כל הכוח בידיך, הלקוח. לפני בחירת ספקי אינטרנט השוואה צריכה להיעשות, והתנאים שמציעה כל חברה צריכים להיבדק.

אז מה בעצם מציעה HOTnet?

כדי לקבל אינטרנט של הוט אתה יכול לבחור אם להשתמש בתשתית של הוט או של בזק. אחרי שבחרת את התשתית הרצויה לך, תוכל לבחור אם להשתמש בספקית האינטרנט HOTnet. ההבדל בין התשתיות הוא בעצם שהתשתית של בזק עובדת על קו טלפון ואילו זו של הוט לא מצריכה קו כזה.

את ספקית האינטרנט כדאי לבחור על פי התנאים שהיא מציעה לך, בהם חשובים בעיקר המחיר ומהירות הגלישה. HOTnet מציעה נפחי גלישה החל מ- 2.5 מגה ועד 100 מגה במחירים מפתים במיוחד. המבצעים מתחדשים ומתרעננים מדי זמן מה על מנת להציג התמודדות ראויה למתחרים.

במבצע לדוגמא, תמורת התחייבות לשנה וחצי, תוכל לקבל שירותי אינטרנט של החברה ב- 20 שקלים בלבד. גם לאחר תקופת ההתחייבות, אם תבחר להישאר תחת שירותי החברה, המחיר יישאר אטרקטיבי. ואם תבחר בכך, תוכל כמובן לעבור לחברה מתחרה.

איך תדע אם לבחור דווקא ב- HOTnet?

מלבד שאלת המחיר, קשה לדעת מראש באיזו ספקית אינטרנט לבחור. רוב החברות מציעות מהירויות גלישה דומות, והלקוח בדרך כלל בוחר בחברה מסוימת ורק מניסיון בפועל יוכל להבין אם החברה מספקת את צרכיו או לא. במקרה של HOTnet, מהירות גלישה של 100 מגה היא בהחלט יתרון על פני החברות האחרות.

למרות התנאים המפתים שמציעה החברה, תמיד כדאי לבדוק אצל חברים ומכרים שניסו את שירותיה. כדאי לבדוק איתם אם חוו תקלות בתדירות גבוהה, מה היתה מהירות הטיפול בתקלות, ובכלל מה היה טיב השירות של החברה.

שירות טוב מתחיל בטלפון שאתה מרים לחברה לדווח על תקלה, ביחס של נציג השירות איתו אתה מדבר. לא מעט לקוחות בוחרים לעזוב חברות מסוימות רק בגלל שירות לקוי או טיפול איטי ובלתי יעיל בתקלות. כאשר יש כל כך הרבה חברות בשוק, וכולן מציעות חבילות גלישה כל כך אטרקטיביות, באמת אין שום סיבה להישאר בחברה מסוימת כאשר אתה לא מרוצה משירותיה.

החברות השונות יודעות זאת, ויעשו הכל על מנת לשמור על הלקוחות אצלן. זכותך וחובתך כלקוח היא גם לוודא שאתה מקבל את השירות שביקשת, וכי כל תנאי ההצטרפות שלך לחברה מתקיימים במלואם. חובת החברה ליצור שקיפות מול הלקוח.

באתר של HOTnet, למשל, ישנה אפשרות של בדיקת מהירות. בעזרת פונקציה זו, יכול הלקוח בכל שלב לוודא שמהירות הגלישה שלו בפועל זהה למהירות שהחברה התחייבה לספק לו. טעויות ואי התאמה במהירויות הגלישה קורות לא מעט, והבדיקה התקופתית חשובה וכדאי שתיעשה על ידי כל לקוח, בכל חברה.


ספקיות אינטרנט מהיר בישראל:

012 סמייל
013 נטוויז'ן
בזק בינלאומי
018
אינטרנט רימון
טריפל סי
Orange
Hotnet
שתף תוכן זה עם חבריך!